Partnereink

 

http://varkertfurdo.hu

 

 

https://www.adient.com/about-us/locations/adient-mezolak

 

Úszik a világ

muszuszoranglista.hu

uszoranglista.hu

Úszóhonlapok

www.musz.hu

www.len.eu

www.fina.org

 

Versenyek, eredmények 2010 PDF Nyomtatás E-mail

2010 évi versenyek és eredmények :

2010. december 4. Mikulás Kupa, Győr

2010. december 4. 18. Köztársaság Napja, Székesfehérvár

2010. november 27. I. PUSE Kupa, Pápa

2010. november 20-21. XXXII. Dr. Csik Ferenc Emlékverseny, Sopron

2010. november 6-7. VIII. Claudius Kupa, Szombathely

2010. október 23. 8-11 évesek versenye, Székesfehérvár

2010. október 16. Úszósuli körverseny, Pápa

2010. október 9. Ezerjó Kupa, Mór

2010. július 29. - augusztus 1. LIV. Országos Serdülő Bajnokság, Eger

2010. július 23-25. XLIII. Országos Gyerek Bajnokság, Miskolc

2010. június 25-27. LIX. Országos Vidék Bajnokság, Marcali

2010. június 26. Esztergom

2010. június 20. Békatalálkozó, Budapest

2010. június 13. 12+ évesek versenye, Tatabánya

2010. június 13. Regionális Béka találkozó, Tatabánya

2010. június 12. Miniolimpia, Pápa

2010. június 6. Csík Ferenc Úszó Emlékverseny, Marcali

2010. május 28-30. Szlovák Nyílt Nemzeti Bajnokság, Pozsony

2010. május 22. Nyugat-Dunántúli Régió Bajnokság II., Szombathely

2010. április 24. Nyugat-Dunántúli Régió Utánpótlás Bajnokság, Szombathely

2010. március 28. 12+ évesek versenye, Tatabánya

2010. március 27. 8-11 évesek versenye, Tatabánya

2010. március 13. I. Pápai Termál Kupa, Pápa

2010. március 6. Diákolimpia Döntő "A" kategória III-IV-V-VI. Kcs., Kecskemét

2010. február 27. Kanizsa Kupa, Nagykanizsa

2010. február 27. Diákolimpia Döntő "B" kategória III. Kcs., Hódmezővásárhely

2010. február 27. Diákolimpia Döntő "B" kategória IV. Kcs., Hódmezővásárhely

2010. február 27. Diákolimpia Döntő "B" kategória V-VI. Kcs., Hódmezővásárhely

2010. február 19-21. XIV. Országos Rövidpályás Vidék Bajnokság, Hódmezővásárhely

2010. február 9. Megyei Diákolimpia V-VI korcsoport, Veszprém

2010. január 31. 12+ évesek versenye, Tatabánya

2010. január 30. 8-11 évesek versenye, Tatabánya

2010. január 17. Megyei Diákolimpia I-IV korcsoport, Balatonfűzfő

2010. január 9.  Városi Diákolimpia, Pápa

 

Adószámunk

1 %

Kérjük támogassa a SZJA 1%-val egyesületünket

18026384-1-19

Köszönjük !

Éremtermés 2017

Éremtermés

Hirdetés

Kiemelt weblapok: