Partnereink

 

http://varkertfurdo.hu

 

Úszik a világ

muszuszoranglista.hu

uszoranglista.hu

Úszóhonlapok

www.musz.hu

www.len.eu

www.fina.org

 

Veszprém megyei diákolimpia, 2017.02.09 PDF Nyomtatás E-mail
2017. február 07. kedd, 16:10

A Veszprém megyei úszó diákolimpia döntőjében több mint 40 iskola  230 tanulója versengett hat korcsoportban.

Versenyszámonként csak az első helyezett juthatott tovább az országos döntőre, melyet Debrecenben rendeznek majd 2017. március 18-19.  és  2017. június 21-25.  között (MDSZ versenykiírás)

 

A pápai versenyzők 16 arany-, 16 ezüst- és 9 bronzérmet szereztek.

 

Első helyezettek, azaz továbbjutók névsora:

Név Iskola Verszenyszám Idő
Dombos Bence Türr Gimn., Pápa 100 m fiú gyorsúszás III. kcs 1:09,69
Horváth Rebeka Gyurátz F., Pápa 100 m leány gyorsúszás IV. kcs 1:09,25
Dombos Bence Türr Gimn., Pápa 50 m fiú mellúszás III. kcs 0:42,31
Eszes Patrik Szent István, Pápa 100 m fiú hátúszás III. kcs 1:26,09
Fodor Luca Türr Gimn., Pápa 100 m leány hátúszás III. kcs 1:32,09
Türr Gimn., Pápa Türr Gimn., Pápa 4x50 m leány gyorsváltó III. kcs 2:35,00
Kovács Ádám Petőfi Gimn., Pápa 100 m fiú gyorsúszás VI. kcs 1:01,09
Nagy Zsófia Petőfi Gimn., Pápa 100 m leány gyorsúszás V. kcs 1:12,91
Kapcsándy Dóra Gyurátz F., Pápa 100 m leány mellúszás V. kcs 1:33,84
Tóth Nikolett Petőfi Gimn., Pápa 100 m leány mellúszás VI. kcs 1:34,66
Krivácsy Zoltán Türr Gimn., Pápa 100 m fiú hátúszás VI. kcs 1:16,81
Nagy Zsófia Petőfi Gimn., Pápa 100 m leány hátúszás V. kcs 1:25,19
Nagy Rebeka Petőfi Gimn., Pápa 100 m leány hátúszás VI. kcs 1:12,97
Türr Gimn., Pápa Türr Gimn., Pápa 4x50m fiú gyorsváltó V. kcs 2:02,88
Petőfi Gimn., Pápa Petőfi Gimn., Pápa 4x50m fiú gyorsváltó VI. kcs 1:56,47
Petőfi Gimn., Pápa Petőfi Gimn., Pápa 4x50m leány gyorsváltó VI. kcs 2:17,85

 

Eredmények

 

Gratulálunk a versenyzőknek, a szervezésben - lebonyolításban  segítőknek köszönjük munkájukat!

 

A verseny időpontja: 2017. február 9. (csütörtök)

A verseny helyszíne: Pápai Termálfürdő uszodája, Pápa, Várkert u. 5.

A versenyek  időpontja: 12 órától

Versenykiírás

Rajtlista v2

Iskolánkénti nevezések

Tervezett időrend

 

Adószámunk

1 %

Kérjük támogassa a SZJA 1%-val egyesületünket

18026384-1-19

Köszönjük !

Éremtermés 2017

Éremtermés

Hirdetés

Kiemelt weblapok: